wtorek, 11 kwietnia 2017

Teledysk do singla „Bez Ciebie” Kasi Cerekwickiej już dostępny!

Kasia Cerekwicka zaprezentowała wczoraj teledysk do najnowszego singla „Bez Ciebie”, który obecnie jest jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. 


Muzykę skomponowała Ania Dąbrowska oraz Kuba Galiński, natomiast współtwórcami tekstu są Ania Dąbrowska, Roman Szczepanek oraz sama wokalistka, Kasia Cerekwicka.
Reżyserką i autorka scenariusza jest Monika Majorek. Jej krótkometrażowy produkcja „Inka” była wyświetlana na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. Cannes Short Film Corner, Palm Springs Short Fest i Nowe Horyzonty, a „Pierwsze”, nagrodzono  na festiwalu w Los Angeles. Za zdjęcia odpowiada Tomek Ślesicki, który pracował również przy obrazach Sorry Boys, Dawida Podsiadło czy BOKKA.
Video „Bez Ciebie” przedstawia podróż do odległych wspomnień, w której uczestniczy sama artystka.


„Klip jest utrzymany w konwencji filmów skandynawskich. Mrocznie i monochromatyczne kolory. Nad obrazkiem pracowaliśmy dwa dni w dość ciężkich warunkach ze względu na porę roku - zimno i zdjęcia plenerowe. Na szczęście humor nam dopisywał. Klip opowiada o utracie kogoś bliskiego, o tęsknocie. chcieliśmy stworzyć teledysk, w którym obraz podkreśla emocje znajdujące się w tekście piosenki. Jestem bardzo zadowolona z montażu poszczególnych scen, które pięknie podkreślają emocje w utworze.” - komentuje Kasia Cerekwicka.

 
 
 
M. Pras: Management Kasi Cerekwickiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz