środa, 12 kwietnia 2017

PREMIERA: RED LIPS - „Bez Reguł” [TELEDYSK]

RED LIPS zmienia reguły gry

Red Lips na czele z charyzmatyczną Rudą serwuje kolejną singlową propozycję z płyty „Zmiana Planu”. Utwór „Bez Reguł” swoim brzmieniem przełamuje obecny trend muzyki elektronicznej i z powodzeniem pojawia się na listach przebojów ogólnopolskich stacji radiowych.


Ruda z zespołem Red Lips zadebiutowali w 2013 roku albumem i singlem o tym samym tytule „To Co Nam Było”. Miliony wyświetleń w serwisie YouTube, setki tysięcy fanów w social media oraz setki zagranych koncertów w całej Polsce wpisały się na stałe w działalność grupy. Dziś prezentują kolejną odsłonę swojego najnowszego wydawnictwa „Zmiana Planu”, z którego pochodzi ostatni przebój „PS”, w którym Ruda zachęca: „Wpadnij do mnie...”.

 
 
- „Lubimy robić wszystko po swojemu. Wychodzimy poza obowiązujące szablony i reguły widoczne na polskim rynku muzycznym. Ponad wszystko cenimy sobie niezależność i konsekwentnie idziemy własną drogą. Nasz drugi album ukazał się nakładem wytwórni Red Berry Music, którą sami stworzyliśmy, a premierowy singiel „Bez reguł” to kawałek, który przełamuje wszelkie obecnie pojawiające się trendy elektroniczne, a mimo to wchodzi właśnie do największych, ogólnopolskich stacji radiowych”.  -  Ruda.

- „Kochamy gitarowe granie, na nim się wychowaliśmy i przy nim przeżywaliśmy pierwsze imprezy i miłosne uniesienia. Te brzmienia są w nas ciągle żywe i dlatego chcemy przemycać ich jak najwięcej do mainstreem'u. Cieszymy się, że możemy udowodnić, że na polskiej scenie jest miejsce na utwory zawierające energetyczne rockowe riffy” – Lazer (gitarzysta i producent).
 
 
M. PrasŁ Management Red Lips

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz