czwartek, 20 kwietnia 2017

PREMIERA: DVD „Riotka Tour” Dody już w sprzedaży!

DVD koncertowe z trasy Riotka Tour jest odpowiedzią na prośbę publiczności. Koncert zarejestrowany został w Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych 5 listopada 2016 roku.  Każdorazowo pod sceną gromadziło się średnio ok. 10 000 osób. Trójpoziomowa scena, na której odbywa się widowisko obejmuje powierzchnię aż 200m2. W trakcie show wielokrotnie zmienia się scenografia, która dopasowana jest do poszczególnych utworów. Efekty wizualne wzbogacone są o najnowocześniejsze oświetlenie, pirotechnikę, jak również skomplikowane wizualizacje wyświetlane na największych w Polsce ekranach ledowych. . Dodzie na scenie towarzyszą uzdolnieni tancerze oraz muzycy. Starannie dobierane są kostiumy, które powstały we współpracy artystki z polskimi młodymi projektantami. Doda pokazuje nie tylko swój talent wokalny, ale również sprawdza się jako aktorka oraz tancerka.
DVD „Riotka Tour” w 100% jest pomysłem Dody – wokalistka odpowiada zarówno za produkcję jak i reżyserię scenariusza. Produkcja jest bardzo wymagająca, bazuje m.in. na klimacie burleski oraz stylu ulicznym. Scenariusz zaskakuje dynamiką i podtrzymuje zainteresowanie widza do samego końca. Doda zadbała nie tylko o doznania słuchowe swoich widzów ale także wizualne. Koncert zawiera 15 utworów, w tym covery Guns n’Roses czy Icony Pop.
„Riotka Tour” to drugie w karierze DVD koncertowe Dody. Od dzisiaj można znaleźć je w sklepach muzycznych.M. Pras: Kino Świat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz