czwartek, 27 kwietnia 2017

Największe przeboje grupy VIDEO na jednym krążku

 5 maja ukaże się pierwsza w historii zespołu VIDEO kompilacja, zawierająca zbiór największych przebojów grupy. Wydawnictwo zostało zatytułowane „The Best Of: Video”.
«Istnieją już 10 lat, więc nazbierało się przebojów które z przyjemnością Państwu przypominamy. Przy okazji: gratuluję Chłopaki i kolejnych udanych lat życzę! Mówi się, że to grupa pop rockowa, ale moim zdaniem oni wymykają się wszelki definicjom. I bardzo dobrze! Video to zespół jedyny w swoim rodzaju. Wyróżnia ich szczerość i poczucie humoru. Sami o sobie mówią: „Trudna młodzież śpiewa łatwe piosenki” oraz powołują się na klasyka, twierdząc, że : „Śpiewać każdy może”. To prawda że może, ale nie każdy ma takie fajne piosenki do zaśpiewania. Zapytałam kiedyś Wojtka Łuszczykiewicza dlaczego zespół nazywa się Video skoro dla muzyków najważniejsze powinno być audio. Zawsze był mistrzem ciętej riposty -  co udowodnił wielokrotnie jako juror „Idola” i autor tekstów - więc odpowiedział, że w dzisiejszych czasach audio bez video nie istnieje. Przyznacie, że jakaś racja w tym jest. Jednak nasze Audio czyli  14 przebojów takich jak „Szminki róż” czy „Soft”  Kisielińskiego, Luberta, Łuszczykiewicza i spółki istnieje jak najbardziej. I słucha się go świetnie.

I jeszcze jedno - to są chłopaki o złotych sercach. Któż inny wpadłby na pomysł nagrania teledysku dla niesłyszących z grupą Młodzi Migają Muzykę. Ta piosenka „Dobrze, że jesteś” też jest na naszej płycie» - Maria Szabłowska.


Tracklista:

1. Szminki Róż
2. Wszystko Jedno
3. Papieros
4. Bella
5. Fantastyczny Lot
6. Soft (feat. Ania Wyszkoni)
7. Asele 
8. Środa Czwartek
9. Ktoś Nowy
10. Idę Na Plażę
11. Alay 2016
12. Dobrze, Że Jesteś (Radio Edit)
13. Sorry
14. Zapomniałem O Tobie


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz