sobota, 29 kwietnia 2017

„MTV Unplugged: Autentycznie” O.S.T.R. już w sprzedaży

Wczoraj miała miejsce premiera długo oczekiwanego, wyjątkowego albumu O.S.T.R. - „MTV Unplugged: Autentycznie”. 
 
Źródło: asfaltshop.pl

Płyta ukazała się w wersji podstawowej oraz specjalnej,  kolekcjonerskiej, w autorskim pudełku zaprojektowanym przez Grzegorza Piwnickiego dla FORIN Studio. Całość opakowana została w unikatową obwolutę. Oba wydania nie różnią się pod względem zawartości muzycznej.
O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Krążek zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów, pochodzących z longplay'u „Życie Po Śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn - Ostry Junior (rap).

Latem pełen zapis koncertu będzie dostępny na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska.
O.S.T.R. (Adam Ostrowski) - muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Na koncie posiada 19 autorskich albumów muzycznych w tym 5 złotych, 4 platynowe i jeden potrójnie platynowy. Trzykrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce [...].


Tracklista:

1. Od autora/Prolegomena
2. We krwi (Since I Saw You)
3. Diagnoza
4. Kto gasi światło?
5. Miami
6. Scenariusz sądnych dni
7. Spowiedź
8. Życie po śmierci
9. Bilans
10. Kropla wody
11. Raut
12. WudźTangClan
13. Jaki ojciec taki syn - gościnnie Ostry Junior
14. To mój dzień
15. Epilog
16. Coda - gościnnie Leszek Możdżer
M. Pras: Viacom International Media Networks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz