środa, 26 kwietnia 2017

Kayah prezentuje premierowy singiel oraz klip!

„Po Co” to muzyczna nowość od Kayah - taneczny, energetyczny, przebojowy i najbardziej radosny utwór w repertuarze Artystki. Zapowiada się hit lata! Słowa piosenki autorstwa Kayah są wezwaniem do tego, by cieszyć się chwilą, nie rozdrapywać ran z przeszłości i nie martwić się na zapas. Czerpać radość z tego co tu i teraz, doceniać co się ma, nie tracić czasu na dawne cierpienia i na obawy o przyszłość.
Za muzykę do „Po Co” odpowiedzialny jest światowej sławy izraelski muzyk - I
dan Raichel. Natomiast muzycznie nagranie wyprodukowali Jan Smoczyński i Kayah
Kayah przyznaje: „Ten utwór to moja autoterapia na wrodzone czarnowidztwo, obawy o przyszłość i widzenie szklanki do połowy pustej. Napisałam tekst, który jest w opozycji do tej teorii i skłania do bycia całym sobą tu i teraz i czerpania tego, co najlepsze z każdej najdrobniejszej chwili naszego życia. Chcę by ten utwór pomógł również mi wcielić ten mechanizm w życie. Lato przed nami. Będzie dobrze. Będzie pięknie”.


Premierze singla towarzyszy teledysk, w którym wystąpili fantastyczni młodzi ludzie z pasją: DJka, tancerka, kite surferka, właściciel food trucka i muzyk - sam Idan Raichel. Ich sylwetki przed premierą klipu były prezentowane w akcji teaserowej #PoCo. Wszyscy tancerze w video pochodzą z Egurrola Dance Studio, a batucadę prezentują wraz z Kayah muzycy z Ritmo Bloco.
M. Pras: Kayax

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz