środa, 19 kwietnia 2017

„Alkohol” kolejnym singlem T.Love

„Alkohol” to czwarty singiel promujący album T.Love zatytułowany „T.LOVE”, który ukazał się 4 listopada ubiegłego roku.


Na nowym wydawnictwie zespołu dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach.
Okładkę krążka zaprojektował Rosław Szaybo – człowiek-legenda, twórca klasycznych już dzisiaj okładek, jak choćby tej do debiutanckiego albumu „The Clash”, czy też będącej dzisiaj prawdziwą ikoną „British Steel” Judas Priest.
Płyta dostępna jest w trzech formatach – wersji podstawowa (13 utworów), wersji specjalna (18 utworów w tym utwór z Johnem Porterem) oraz na vinylu (12 utworów).

W tym roku kolektyw obchodzi jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal, 26 maja,  formacja zagra recital z największymi przebojami, w tym kilka kompozycji z nowego materiału.
35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

 
 
 

M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz