piątek, 10 marca 2017

SARSA wraca z premierowym singlem!

Platynowy debiutancki album „Zapomnij Mi”, diamentowe, platynowe i złote single na koncie. Rok 2015 bez wątpienia należał do Sarsy. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. W 2017 roku, po kilkunastomiesięcznej przerwie, Sarsa powraca z premierowym singlem, w zupełnie nowej odsłonie!


Wokalistka znana z przeboju „Naucz Mnie”czy „Zapomnij Mi” i „Indiana”, zapowiada drugi solowy krążek nagraniem zatytułowanym „Bronię Się”. Nad brzmieniem, Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory rejestrowali wcześniej m.in. Ella Eyre i Sigala.
W kompozycji, artystka łączy nowoczesne dźwięki z oldschoolowymi, a także sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur. Dodając do tego charakterystyczny wokal Sarsy, otrzymujemy wyjątkową całość, która nie pozwala pozostać obojętnym względem utworu.

– „Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Tak by każdy miał swoją przestrzeń do rozumienia moich wyżyć artystycznych” – tłumaczy Sarsa.

Do „Bronię Się” powstał teledysk. Do współpracy przy jego realizacji, Sarsa zaprosiła reżysera Marcina Starzeckiego. Artystka lubi stosować szyfry, symbole, mówić nie wprost. Wideoklip także jest symboliczny. W połączeniu z muzyką tworzy frapującą całość. Jak bardzo frapującą?  M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz