poniedziałek, 20 marca 2017

PREMIERA: Wilki prezentują nowy singiel oraz teledysk

Robert Gawliński opowiada o nowym singlu Wilków z albumu „Przez Dziewczyny”:

„«W drodze do marzeń» jest oparty na brytyjsko brzmiącym riffie rodem z muzyki pubowej. Na próbie riff zagrał Mikis, a ja zacząłem nucić melodię i po godzinie mieliśmy gotową piosenkę. Tekst opowiada o życiu zespołu w trasie i właśnie podczas trasy koncertowej Monika napisała ten tekst. To prawdziwa historia romansu, który zdarzył się jednemu z moich kolegów”.


Dziś, wraz z oficjalną premierą singla w sieci pojawił się teledysk do „W Drodze Do Marzeń”.

„Podczas nagrywania clipu świetnie się bawiliśmy – opowiada Robert - jest bardzo pozytywny i radosny. Teledysk pokazuje zespół w sytuacjach prywatnych, na backstage’u, w sali prób i na koncertach. Jest też mnóstwo niepublikowanych wcześniej filmów, okazało się, że mamy naprawdę spore archiwum i udało nam się pokazać niemalże wszystkich muzyków grających w Wilkach przez ostatnie 25 lat”.

Zespół rozpoczął przygotowania do wakacyjnej trasy na 25-lecie istnienia: „Na pewno na koncertach pojawi się wiele utworów dawno niegranych, na niektórych także goście. Szczególnie cieszymy się, na Przystanek Woodstock, gdzie zagramy utwory z pierwszej płyty i parę numerów z Przedmieść”.

 

Kredyty:

Wilki “W drodze do marzeń”
słowa: Monika Gawlińska
muzyka: Robert Gawliński, Mikis Cupas
pomysł i realizacja: Zosia Zija i Jacek Pióro
zdjęcia: Zosia Zija, Jacek Pióro, archiwum zespołu
asystent: Łukasz Wiewiórski
montaż: Jacek Kloskowski
makeup&hair: Aneta Kacprzak


M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz