piątek, 3 marca 2017

„O Pani!” - Nowość od Grzegorza Hyży

„O Pani!” to pierwszy singiel, zapowiadający drugi album Grzegorza Hyżego. Utwórr „Pod Wiatr”,  zapowiadający płytę, stał się wielkim przebojem radiowym, docierając na 2. miejsce zestawienia #AirPlay Chart. Teledysk do „Pod Wiatr” zanotował ponad 14 mln. wyświetleń, a samo nagranie uzyskało status Podwójnie Platynowej Płyty.
 „O Pani!” ma ogromne szanse na powtórzenie tego sukcesu. To jedna z pierwszych kompozycji, która powstała na nowy krążek Artysty. Grzegorz jest współautorem muzyki i tekstu.«„O Pani!” to dwuznaczny utwór o relacji kobiety z mężczyzną i grze która się między nimi toczy. Wszystko krąży wokół namiętności. A miłość - także ta fizyczna - jest tu na wyciągnięcie ręki». – mówi Grzegorz.

Premiera debiutanckiego albumu Grzegorza – „Z Całych Sił” miała miejsce w maju 2014 roku. Wydany wraz z TABB'em materiał, pozwolił wokaliście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym. Hyży obecnie pracuje nad nowym wydawnictwem, które będzie nosić tytuł „Momenty” i trafi do sprzedaży już w maju. Jak dodaje sam Grzegorz, „Momenty” pokażą go, jako dojrzalszego artystę. 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz