piątek, 17 marca 2017

Nagranie „KCACNL” kolejnym singlem promującym ostatni album Agnieszki Chylińskiej

Wydana bez zapowiedzi i bez singli  przed premierą płyta Agnieszki Chylińskiej - „Forever Child0” uzyskała już status podwójnie platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia zaplanowane jest na 31 marca, podczas koncertu w Warszawie.


Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września ubiegłego roku zaskakując wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu „Królowa Łez”, który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki został obejrzany prawie 40 milionów razy. „Królowa Łez” oprócz sukcesów na radiowych listach przebojów, pokryła się diamentem.
Dzisiaj swoją premierę ma drugi singiel promujący „Forever Child”, wybór padł na przebojowy „KCACNL”.Trzecie solowe wydawnictwo Agnieszki Chylińskiej to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem charyzmatyczna wokalistka postanowiła połączyć i zintegrować „pod jednym dachem” rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków, artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.
„Forever Child” to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu „nigdy taką samą”.

Od momentu wydania krążka, artystka niemal nieprzerwanie koncertuje. W ramach FOREVER CHILD TOUR wraz z zespołem wystąpiła w kilkunastu największych miastach w Polsce, oraz w Europie (Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii). Od kwietnia Agnieszka rozpoczyna letnią część tournee, podczas którego zaplanowanych jest kilkadziesiąt koncertów. Poniżej znajdują się pierwsze oficjalne terminy:


29.04.2017 - Opole
09.06.2017 – Płock
30.06.2017 – Zielona Góra
07.07.2017 – Ostróda
11.08.2017 – Sopot
12.08.2017 - Koszalin

 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz