piątek, 3 marca 2017

LORDE wraca z nowym singlem!

Laureatka nagród, multiplatynowa królowa list przebojów - LORDE, powraca z nowym singlem „Green Light”!


„Green Light” zapowiada nadchodzący, drugi album LORDE, który będzie następcą debiutanckiego „Pure Heroine”. Premiera nowego krążka odbędzie się już tego lata. Wyprodukowany przez Lorde, Jack Antonoff i Franka Dukesa fantastyczny materiał, był nagrywany w mieszkaniu Jacka oraz legendarnym Electric Lady Studios.
Teledysk do „Green Light”, wyreżyserował  Grant Singera (The Weeknd, ZAYN|Taylor Swift, Phantogram). Utwór będzie miał swój debiut na żywo w sobotę, 11 marca, podczas amerykańskiego program Saturday Night Live.
W 2014 roku 16–letnia LORDE spokojnie, lecz stanowczo zaprezentowała się jako głos swojego pokolenia za sprawą pierwszej płyty „Pure Heroine”. Album pokrył się na świecie potrójną platyną, z wynikiem łącznej sprzedaży ponad 4 mln. egzemplarzy. Wydawnictwo przyniosło wokalistce dwie nagrody GRAMMY® i jedną BRIT. Nagranie „Royals” zyskał na świecie status siedmiokrotnie platynowego, a jego natomiast „Team” pokrył się poczwórną platyną.
LORDE nadzorowała pracę nad oficjalnym soundtrackiem do filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1, do którego nagrała singiel „Yellow Flicker Beat”.
Podczas zeszłorocznej gali BRIT AWARDS Lorde na prośbę rodziny zmarłego Davida Bowiego, oddała mu hołd.
Swego czasu Bowie nazwał ją „przyszłością muzyki”. LORDE udowadnia na każdym kroku, że jest godna tych słów.


 
 

M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz