sobota, 11 marca 2017

Lorde ujawnia drugi utwór z nadchodzącego albumu

Wkrótce po spektakularnej premierze singla „Green Light”, Lorde ogłasza wydanie drugiego pełnowymiarowego albumu „Melodrama”.

Już dziś można zamówić płytę w przedsprzedaży, jednocześnie pobierając kolejny utwór z  „Liability” oraz singiel „Green Light”.
Premiera „Green Light” wywołała zainteresowanie sięgające zenitu: na Twitterze gwiazda osiągnęła imponujący wynik w postaci 2 milionów wyświetleń w ciągu pierwszej doby od dnia publikacji singla; w ciągu pierwszego tygodnia nagranie zanotowało 12 milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych, zaś video liczy do dziś 18 milionów wyświetleń na YouTube.
Utwór był najczęściej dodawanym kawałkiem do list przebojów TOP 40 w Stanach Zjednoczonych, a także bezpośrednio trafił do prestiżowej playlisty brytyjskiej rozgłośni radiowej BBC Radio 1.


Nadchodzący album Lorde jest na ustach całego świata, również gwiazd. Zachwyceni kawałkiem „Green Light” Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX  i nawet Aaron Paul z serialu Breaking Bad udostępnili link do nagrania na swoich kanałach.
Pierwsze wykonanie na żywo będzie można podziwiać już dzisiaj, w programie Saturday Night Live. 

 
 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz