sobota, 11 marca 2017

Kolejne nagranie Pitbulla do soundtracku Szybkich i Wściekłych 8.

Poznaliśmy kolejną piosenkę, która promuje ósmy film z przebojowej serii „Fast & Furious” oraz ścieżkę dźwiękową do niego. Po rapowych klimatach, teraz przygody Dominica Toretto i jego ekipy promuje bujający w latynoskim rytmie i śpiewany po hiszpańsku utwór Pitbulla i J. Balvina pt. „Hey Ma”, nagrany z udziałem utalentowanej, 20-letniej Camili Cabello.


Film „Fast & Furious 8” oraz jego soundtrack, zatytułowano „Fast & Furious 8: The Album”, będą mieć premierę tego samego dnia – 14 kwietnia 2017 br. Płytę jako pierwsze promowało chwytliwe nagranie „Go Off”, które stworzyło trzech hiphopowców - Lil Uzi Vert, Quavo & Travis Scott. „Go Off” zadebiutował 3 marca 2017 roku. To kompozycja idealnie nadająca się do obrazu, którego akcja jest pełna efektownych pościgów i niesamowitych efektów specjalnych.
O ile „Go Off” był utworem bardziej refleksyjnym z delikatną nutką melancholii, „Hey Ma” wprost eksploduje słońcem, radością i tańcem. Tekst w języku hiszpańskim podzielili między siebie Pitbull, pochodząca z Florydy 20-letnia Camila Cabello oraz urodzony w kolumbijskim Medelin wokalista i hiphopowiec J. Balvin.

– „Jestem wielkim fanem tej filmowej serii, więc wspaniale było móc znów coś nagrać na soundtrack” – mówił J Balvin. – „Uwielbiam tę piosenkę, a możliwość pracy z Pitbullem i Camilą była czymś cudownym”.

– „Praca z Pitbullem i J. Balvinem była dla mnie zaszczytem” – zapewnia młoda Camila Cabello. – „Jestem podekscytowana tym, że mogłam w tym uczestniczyć, szczególnie, że film kręcono w mojej pierwszej ojczyźnie, na Kubie.  

 
 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz