poniedziałek, 20 marca 2017

Mezo wraca z nowym singlem oraz płytą!

Jacek Mezo Mejer znany z takich hitów jak „Sacrum” czy „Ważne”, ogłosił szczegóły nowego albumu. Już 26 marca płyta pt. „Życiówka” ukaże się w sprzedaży. Data nie jest przypadkowa. To dzień „Poznań Półmaratonu”. Krążek ten będzie właśnie o bieganiu, o pokonywaniu barier, o wspinaniu się po szczeblach swoich możliwości. ma motywować i dopingować.
Singlem promującym wydawnictwo jest tytułowa „Życiówka” – piosenka mówiąca o potrzebie przełamywania własnych słabości, ale także o przyjemności, jaką daje udział w imprezach biegowych. Na płycie znajdują się także numery o biegowej determinacji („Poświęcenie”) , biegowych marzeniach (Dwa30) czy …maratońskiej ścianie („Ściana”).


„Długo szukałem impulsu do nagrania nowej płyty. Znalazłem go w swojej pozamuzycznej pasji – w sporcie. Zawsze lubiłem bieganie, pierwszy maraton przebiegłem w 2002 roku w wieku 20 lat. Od 3 lat zacząłem się jednak w to angażować, znacznie bardziej trenując regularnie i z misją bicia kolejnych swoich «życiówek». Moja głowa jest w tej chwili tak przepełniona bieganiem, że stworzyłem w połowie tematyczną płytę biegową. Druga część albumu to «normalne», uniwersalne piosenki” – mówi Mezo.

Raper może się pochwalić świetnym jak na amatora rekordem życiowym w maratonie – 2 godziny 48 minut, a jego cele są jeszcze bardziej ambitne.

Mezo: „Biegowa część płyty jest osobista i z tego powodu solowa, bez udziału gości”. W drugiej części albumu słyszymy żeńskie wokale - Ewy Jach znanej z wcześniejszej współpracy w hicie „Kryzys”, debiutantkę — Sarę Pach w singlowej kompozycji „Niepodzielni”, a także żonę artysty, Weronikę w utworze „Magia”.
Premiera „Życiówki” (26 marca) będzie bardzo oryginalnym wydarzeniem. Mezo ma w planie najpierw przebiec w rekordowym czasie poznański półmaraton, a chwilę potem wbiec na scenę i zagrać koncert dla biegaczy i zgromadzonej przy mecie widowni!


 
M. Pras: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz