piątek, 10 marca 2017

„Dźwięki Rozstannia”: Nowy teledysk LOREIN

„Złamania” Lorein to album typowo koncertowy. Mocne gitarowe riffy, chwytliwe, melodyjne refreny. Wśród nich „Dźwięki Rozstania”, stojące w opozycji do reszty materiału. Oszczędna kompozycja, oparta przede wszystkim na partii pianina oraz surowy, pozbawiony zawiłych metafor tekst.
 


„Jeden z recenzentów trafnie zauważył, że piosenka stanowi raport z codziennej rzeczywistości. To zapis relacji między dwojgiem ludzi, uchwycony na przestrzeni jednego dnia. Jest to dla mnie chyba najważniejszy numer na płycie, a z całą pewnością najbardziej osobisty- mówi Łukasz Lańczyk, wokalista i zarazem autor tekstów.
Za realizację teledysku odpowiada Iwona Walska (zdjęcia) oraz Łukasz Lańczyk (montaż). Płyta „Złamania” ukazała się 3 lutego br. Pierwszy singiel „Fale” dzięki głosom słuchaczy radia Muzo FM został wybrany jednym z 50 najlepszych utworów 2016 roku. Lorein na koncie mają ponad setkę koncertów, trzy krążki, a także Finał programu Must Be The Music. W dzień premiery klipu do „Dźwięków Rozstania” rozpoczęła się też trasa promująca najnowsze wydawnictwo.


Terminy koncertów:

03.03 - Ostrów Mazowiecka/ klub Vinyl
04.03 - Siedlce / klub Pięć Sztuk
11.03 - Kielce/ Starman
16.03 - Gdańsk / Wydział remontowy
17.03 - Elbląg / Pub Sąsiedzi
24.03 - Wrocław / Alive
25.03 - Zgorzelec / Afirmacja
13.04 - Katowice / Katofonia
19.04 - Warszawa / Stodoła (support przed zespołem Coma)
20.04 - Łódź / Krancoofka
22.04 - Warszawa / SPATiF
23.04 - Sandomierz / Lapidarium

 
 
 
M. Pras: Management Lorein

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz