piątek, 17 lutego 2017

„Heavy”: Pierwsza zapowiedź nowej płyty Linkin Park

Grupa Linkin Park ujawniła datę premiery siódmego studyjnego albumu, zatytułowanego „One More Light”. Płyta ukaże się 19 maja 2017 roku. Wieczorem, 16 lutego, opublikowany został pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.
 
Singlowa piosenka laureatów Grammy otrzymała tytuł „Heavy”, a Linkin Park zaprosili do współpracy przy niej młodą, zdolną wokalistkę Kiiarę, specjalizującą się w elektronicznym popie (znana ze współpracy z Miley Cyrus, Katy Perry, czy Flo Ridą).
Na Instagramie formacji można znaleźć krótkie klipy ze studia, dokumentujące prace nad nowym materiałem.
Muzycy Linkin Park znani są z tego, że uwielbiają kontakt ze swoimi fanami. Dlatego w czwartek, 16 lutego spotkali się z nimi podczas transmisji na fanpage'u na Faecbooku, odpowiadając na zadawane pytania.


Okładka płyty

Album „One More Light” do oficjalnej sprzedaży trafi 19 maja 2017 roku. Płyta będzie następczynią „The Hunting Party” z 2014 roku, która rozeszła się w ponad 2 mln. nakładzie. W Polsce album pokrył się złotem. Łącznie Linkin Park sprzedali ponad 50 mln. krążków na całym świecie. Formacja 15 czerwca br. zagrają w Tauron Arenie Kraków, w ramach Impact Festival.
 
 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz