sobota, 25 lutego 2017

Gorąca nowość od Enrique Iglesias

Jego poprzedni utwór „Duele El Corazon” stał się międzynarodowym przebojem i dołączył do długiej listy hitów Enrique Iglesias (w Polsce artysta otrzymał za niego Diamentową Płytę). Nie inaczej będzie na pewno z drugim nagranym w brawach Sony Music utworem „Subeme La Radio”, który wczoraj miał swoją światową premierę.


Teledysk do piosenki nakręcono na ulicach Hawany (Kuba), a reżyserem był wieloletni współpracownik Enrique - Alejandro Pérez. Dwudniowy plan zdjęciowy, dosłownie sparaliżował centrum stolicy Kuby, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, którzy chcieli znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawić się na planie razem z nim. W klipie artysta pojawia się w tej samej koszulce, w której dwa lata temu dron pociął mu palce na koncercie w Meksyku – jej reprodukcja (z namalowanym krwią sercem) została wystawiona na sprzedaż w ramach akcji charytatywnej dla fundacji Save The Children, pomagającej dzieciom w potrzebie.
Po świetnie przyjętym (i wyprzedanym) grudniowym koncercie w Krakowie Enrique Iglesias jeszcze raz odwiedzi nasz kraj – 17 maja wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży!

 


M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz