wtorek, 14 lutego 2017

„Cold”: Nowość od Maroon 5

Trzykrotni zwycięzcy prestiżowej nagrody Grammy, autorzy multiplatynowych płyt wracają z utworem „Cold”, nagranym we współpracy z amerykańskim raperem Future.

W ramach promocji zespół pojawi się gościnnie już jutro (15 lutego) w telewizyjnym programie The Ellen Show, gdzie po raz pierwszy zagra na żywo nowy singiel.
Również w środę na platformie Vevo zostanie opublikowany teledysk do nagrania „Cold”. Do jego realizacji Maroon 5 zaprosił znanego w branży muzycznej Rich’a Lee, autora klipów takich gwiazd jak Eminem, Niki Minaj czy Will.I.Am. To już drugi wspólny projekt zespołu z tym reżyserem – jest on twórcą video do utworu „Love Somebody”, który w Internecie ma już ponad 115 mln. odsłon.
Video do „Cold” zabiera widza w niezwykłą podróż na ekscytującą, seksowną i mroczną imprezę wraz z liderem zespołu, Adamem Levine. To kolejny niezapomniany produkcja grupy z USA.
Premiera singla „Cold” przychodzi w krótkim odstępie czasowym od wydania hitu „Don’t Wanna Know”, który podbił serca fanów i uplasował się w pierwszej dziesiątce rankingu Hot 100 , czyniąc Maroon 5 najbardziej docenionym zespołem w historii list przebojów. Ten sam kawałek zajął zaszczytne 1. miejsce w zestawieniu Billboard Top Tracks, dzięki czemu formacja po raz trzeci znalazł się na jego szczycie.
 

 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz