wtorek, 14 lutego 2017

Arek Kłusowski z receptą na miłość?

„Recepta” jest analizą obserwacji zachowań międzyludzkich.

«Do napisania tego utworu skłoniło mnie rozmyślanie o tym jak kruche są dziś więzi. Jak szybko pozbywamy sie sentymentów, a człowiek staje sie jednosezonową przygodą, która w każdej chwili może zostać zakończona. Jak trudno dziś odnaleźć się w świecie, który wyznacza coraz bardziej brutalne zasady egzystencji? Topić się w naiwności czy stawać się wolnym?» – mówi Arek Kłusowski.  Arek to jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. Przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą „Mimowolnie”, która ukaże się pod koniec br. Kłusowski jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje 11 utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W utworze „Ciało” tworzył wraz z FOXem (Natalia Nykiel, Maria Peszek). Śpiewa z Marianem Opanią w projekcie Cohen Nohavica, Romanem Kołakowskim przy spektaklach z piosenkami Stachury, a także znalazł się na wydawnictwie z kompozycjami Toma Waitsa.
„Mimowolnie” to zapis bardzo osobistych doświadczeń utalentowanego wokalisty, co nadaje płycie intymnego charakteru.
 

«Nigdy nie interesowało mnie, by opowiadać o swoim życiu w plotkarskich portalach i kolorowych gazetach. Wolę mówić o sobie muzyką, którą tworzę.
Ta płyta, to zbiór historii, które łączą się w jedną całość. Wszystkie utwory opowiadają o tym, co działo się w moim życiu przez dwa ostatnie lata. Ten album ma swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dla mnie jest jak książka, po którą – mam nadzieję - wiele osób zechce sięgnąć»
- dodaje Arek.

 

 
 

M. Pras: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz