piątek, 27 stycznia 2017

„Sierść” nowy teledysk MROZU

„Sierść” to pierwszy singiel promujący nadchodzący album, MROZU „ZEW”, jeden z bardziej wyrazistych i eklektycznych. Premiera wydawnictwa 24 lutego br. .

„Historie piosenki rozpoczął przywieziony ze studia Marcina Borsa do mojej domowej pracowni Clavinet Hohnera. Instrument spopularyzowany w latach 70 przez utwór «Superstition» Steviego Wondera. Jak dotychczas moja najlepsza zdobycz jeśli chodzi o instrumenty klawiszowe.To właśnie na nim powstał puls «ska» i charakterystyczna linia basowa przepuszczona przez kostkę gitarową. Potem pojawiły się «doorsowe» organy zagrane przez Tomka Świerka z mojego zespołu, ale prawdziwą rewolucję zrobiła drapieżna gitara Borsa, która nadała pazur całości.
Tak oto połączyliśmy różne światy, które stworzyły coś dzikiego, co instynktownie pokierowało do napisania tekstu... o instynktach” - mówi Mrozu.


Za realizację animacji do teledysku odpowiedzialny jest LUNAPARK Motion Arts Collective, natomiast reżyserią oraz konceptami graficznymi zają się Aliaksandr „Saszka" Kanavalau.

„Ten projekt powstał, aby pokazać emocje, które rządzą człowiekiem. Za pomocą symboli i abstrakcyjnych obrazów udajemy się w podróż po ludzkiej duszy. Serce vs rozum. Szalony klimat, feria kolorów i 100% wolności twórczej” - mówi Aliaksandr „Sashka" Kanavalau - reżyser.

 
 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz