niedziela, 8 stycznia 2017

Norweski duet Madcon prezentuje nowy singiel!

Oni wiedzą jak nagrywać hity. Przekonajcie się o tym, słuchając najnowszego singla laureatów ESKA Music Awards z 2011 roku, znakomitego norweskiego duetu Madcon, który tworzą mający afrykańskie korzenie Tshawe Baqwa i Yosef Wolde-Mariam. Utwór „Don't Stop Loving Me” to pokaz lirycznej, wrażliwej strony natury jego twórców. Tshawe i Yosef stworzyli piosenkę o związku, w którym nie dzieje się najlepiej i grozi mu rozpad. Jednakże bohater opowieści podejmuje jeszcze jedną próbę, aby go uratować. Miłość bowiem jest w jego życiu najważniejsza. Z opisywaną historią może się identyfikować wielu fanów Madcon. Trafia ona w punkt, a tym mocniej, że duet opowiada ją na wręcz hipnotycznym, house'owym beacie, który z całą pewnością nie pozwoli przejść obok tego nagrania obojętnie.

„Nieważne, w jakim gatunku nagrywamy. Naszą misją jest sprawienie, aby ludzie czuli się szczęśliwi, słuchając naszych piosenek” – mówi
Yosef.

„Don't Stop
Loving Me” dowodzi, że swoją misję wypełniają wspaniale. Nie bez powodu Madon jest obecnie jednym z najbardziej cenionych wykonawców dance'popowych w Europie. Kompozycja, jest też zapowiedzią kolejnego albumu Norwegów, następcy wspaniałego Icon” z 2013 roku, z przebojowymi singlami „One Life (feat. Kelly Rowland)”, który pokrył się złotem w Niemczech, a także „The Signal”. Niedawno duet zanotował kolejny sukces komercyjny, bowiem singlowa piosenka „Don't Worry (feat. Ray Dalton)”, pokryła się za naszą zachodnią granicą platyną.

 

  1. M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz