piątek, 13 stycznia 2017

DOBRY WIECZÓR

Właśnie kilka chwil temu doszedłem do wniosku, że muszę Wam o czymś napisać :) Mianowicie, włączając parę minut po godzinie 21 radio, konkretnie Trójka - Program 3 Polskiego Radia uświadomiłem sobie, że tak naprawdę w przestrzeni działalności bloga, wytworzyłem wizerunek własnej osoby, zupełnie zanurzonej w świecie mainstreamu, szeroko pojętej komercji. Jednak od kilkunastu miesięcy sporo zmieniło się w postrzeganiu przeze mnie muzyki, tym samym doborze utworów, które wypełniają mój czas wolny.
Zafascynowała mnie twórczość alternatywna, ambitna i nieoczywista w odczycie warstwy tekstowej. Nie wykluczam w tym momencie oczywiście popu i rocka, ale staram się skutecznie selekcjonować pojawiające się lawinowo nowości. Zmiana ta przyczyniła się również do usunięcia wielu nagrań i albumów z pamięci mojego telefonu, czego od blisko pięciu lat nie robiłem, aby zarchiwizując bibliotekę dźwięków. Nie oznacza to, że nie zmieniałem w tym czasie sprzętu :)
Ku mojemu zaskoczeniu zacząłem co raz więcej czytać, co wpłynęło na mój paradygmat. Zastanawiam się nad przyczyną wymienionych zmian. Być może determinował je wiek, nadal nie mogę oswoić się z myślą, że z końcem kwietnia skończę 20 lat.
Mam nadzieję, że kolejne przemiany jakie pewnie mnie spotkają, pozytywnie wpłyną na dalsze funkcjonowanie Muzomaniaka. Mam wiele planów 2017 rok, i mam nadzieję, że choć kilka z nich się ziści.

Trzymajcie się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz