środa, 23 listopada 2016

„Zmiana Planu”: Drugi studyjny album RED LIPS już w sprzedaży!

Radzimy wziąć głęboki oddech przed przystąpieniem do odsłuchu tej płyty. Tak dobre piosenki nie ukazują się codziennie. Prosimy przyzwyczaić się do myśli, że to jeden z najbardziej pozytywnych i pełnych energii polskich albumów tego roku. Być może wcześniej, aby się ożywić, potrzebowaliście takich używek jak alkohol, kokaina, amfetamina, marihuana, dopalacze, ale od dziś już nie! Wyobraźcie sobie, jakie to uczucie! Od 23 listopada 2016 roku macie coś lepszego. To płyta Red Lips – „Zmiana Planu”, dostępna od dziś w sklepach muzycznych.
- Gramy i nagrywamy, bo kochamy to robić. Nasze marzenia się spełniły. Wierzę, że każdy może ciężką pracą osiągnąć swój cel i wreszcie spełnić się. „Zmiana Planu” to taki rockowy klucz do furtki, za którą czeka na człowieka to, co najlepsze - mówi Ruda, frontmanka zespołu Red Lips. - Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, ludzie poczują energię i poczują się lepiej. Chciałabym, by to był taki granat odłamkowy, który rzucam we wszechobecną depresję. Mam nadzieję, że odłamki w postaci poszczególnych piosenek trafią jak najwięcej ludzi. Jest płyta i bardzo się cieszymy, ale nie zamierzamy zwalniać tempa bo ruszamy w trasę koncertową, którą rozpoczniemy koncertem 4 lutego 2017 w warszawskim klubie Stodoła. Podczas tego koncertu świętuję moje urodziny, więc serdecznie zapraszam szczególnie na tę imprezę.
Szanowni Państwo, aby zagwarantować sobie dobre samopoczucie i pozytywną energię należy słuchać tych nagrań. Zalecamy słuchanie trzy razy dziennie po 15 piosenek: każdorazowo po przebudzeniu wraz z poranną kawą, po południu i wieczorem przed wyjściem na imprezę. Uwaga! Przed przesłuchaniem należy z nikim się nie konsultować!

Nagrań dokonano w składzie: Ruda – wokal, teksty, Lazer – muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna albumu, Piroman – bas, mastering, Sopel – bębny


Tracklista:

1. Zwierzę
2. Głośniej!
3. Dobrze Jest4. Ogłoszenie Matrymonialne
5. Rozmowa Z Psychopatą
6. Twój Everest
7. Vega
8. P.S.
9. Bez Reguł
10. Ikar
11. Tu I Teraz
12. Sophie
13. Pomóż MiI
14. Ostatni Koniec
15. To Co NajlepszeM. Press: Red Berry Music

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz