środa, 23 listopada 2016

„Pół Dziewczyna”: Niecodzienny teledysk Natalii Nykiel

Fot. Paweł Zanio
Natalia Nykiel dzięki konsekwentnej realizacji swojej wizji artystycznej w szybkim czasie ugruntowała swoją pozycję na muzycznej scenie. Tego lata podbiła najważniejsze festiwale m.in. Audioriver, czy Kraków Live Festival.
Artystka cieszy się uznaniem krytyków i uwielbieniem publiczności. Stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną, co potwierdzają liczne wyróżnienia, w ubiegłym tygodniu otrzymała kolejne: Złotą Płytę za debiutancki album „Lupus Electro” i Platynową za singiel „Error”. Natalia jednak nie spoczywa na laurach i nieustannie zaskakuje. Dziś premierę ma teledysk do najnowszego singla artystki. Muzykę do utworu „Pół Dziewczyna” skomponowała Natalia z Foxem, zaś słowa to dzieło Katarzyny Nosowskiej. Za futurystyczny obraz odpowiada duet Kijek/Adamski.
W najbliższą sobotę Natalia będzie gościem specjalnym finału The Voice of Poland, podczas którego zaprezentuje swój najnowszy singiel na żywo. 
A już w najbliższy piątek 25 listopada, premiera koncertowego DVD LUPUS ELECTRO _ ERROR TOURM. Press: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz