piątek, 11 listopada 2016

Natalia Nykiel wyda koncertowe DVD

Natalia Nykiel od początku swojej obecności na scenie podkreśla, że nie jest dla niej ważna jedynie jakość tworzonej muzyki, ale także odpowiednia oprawa. Każdy z koncertów wokalistki to przemyślane i dopracowane w najmniejszym szczególe widowisko, zrealizowane na najwyższym poziomie. Jej ostatnia trasa „Error Tour”, była największą klubową produkcją koncertową w Polsce. Teraz fani Natalii, zarówno Ci, którzy mieli już okazję usłyszeć materiał z albumu „Lupus Electro” na żywo, jak i Ci, którym się to jeszcze nie udało, będą mogli zobaczyć występ artystki wraz z zespołem w swoich domach. 18 listopada w sprzedaży pojawi się DVD „Lupus Electro - Error Tour”, będące zapisem koncertu Natalii Nykiel w łódzkim klubie Wytwórnia (31.03.2016).
Za współreżyserię koncertowego DVD odpowiada Daniel Jaroszek (LADS), co także dzięki poprzedniej współpracy artystów (teledysk „Bądź Duży”, ponad 41 mln. wyświetleń) zaowocowało kolejnym koncepcyjnym i stylowym obrazem w dorobku Nykiel. Wśród zaproszonych do udziału w wydarzeniu gości, pojawił się m.in. Auer, z którym Natalia wykonała po raz pierwszy na żywo utwór „Ground Level”. Dużym zaskoczeniem jest także udział debiutującego Andrzeja Mrozka, który - jak wspomniała w jednym z wywiadów Natalia Nykiel - jest jej odkryciem i postanowiła pokazać go światu, zapraszając do wspólnego wykonania „Rzeźby”. W koncercie nie zabrakło oczywiście największych hitów, w tym tytułowego „Erroru”, który publiczność koncertów z trasy mogła usłyszeć zanim jeszcze trafił do rozgłośni radiowych. Niespodzianką dla fanów twórczości Nykiel jest też intrygujące wykonanie coveru Stromae „Papaoutai”, ukazujące nigdzie wcześniej niepublikowane kulisy przygotowań do koncertu.
Jako zapowiedź wydawnictwa, Natalia postanowiła zaprezentować jego fragment, wykonanie „Laury” z repertuaru Bat For Lashes. Ta nieoczywista propozycja pokazuje jak wiele zaskoczeń czeka tych, którzy dadzą się zaprosić do jej electro świata.
Do DVD bonusowo będzie dołączony krążek „Lupus Electro”, poszerzony o niewydany wcześniej w formie fizycznej singiel „Error” (numer 1 na AirPlay).

 
 
Tracklista:

CD

1. Dym     
2. Pół Dziewczyna
3. Rzeźba
4. Wilk5. Bądź Duży
6. Zagadka Pawiego Wzoru
7. Nieon
8. Miejska Sprawa
9. Sick Dance
10. Pusto
11. Ekrany
12. Error

DVD
1. DVD Intro
2. Live Intro
3. Dym
4. Pół Dziewczyna
5. Ground Level
6.  Error
7. Laura
8. Zagadka Pawiego Wzoru
9. Rzeźba
10. Pusto
11. Papaoutai
12. Nie On
13. Ekrany
14. Wilk (Fonai Remix)
15. Sick Dance
16. Bądź Duży
17. Error (Baasch Remix)
 
 
Mat PR: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz