piątek, 14 października 2016

„Oszukać Los”: Premierowy singiel Anny Wyszkoni

Rok 2016 to w karierze Anny Wyszkoni szczególna data. Wokalistka obchodzi właśnie dwudziestolecie działalności scenicznej, z tej okazji w maju odbył się specjalny koncert, podsumowujący jej dotychczasową drogę artystyczną. Po dłuższej przerwie, Ania powraca z zupełnie nowym singlem, zapowiadającym trzeci solowy album, którego wydanie zaplanowano na luty przyszłego roku. Kompozycja „Oszukać Los” trafiła już na anteny rozgłośni radiowych, a w sieci dostępny jest także teledysk.

„To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty…” – opisuje swój nowy utwór Ania.

„Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat… – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta”.

Piosenkę „Oszukać Los”, specjalnie dla Ani Wyszkoni skomponowali: współpracujący z nią na stałe gitarzysta - Marek Raduli oraz Marcin Limek, odpowiedzialny także za produkcję nagrania.
 
 
 
 
Mat PR: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz