wtorek, 11 października 2016

Nowy singiel i teledysk zespołu RED LIPS

Ruda, Lazer i spółka to tytani pracy. Na anteny rozgłośni radiowych trafił właśnie najnowszy singiel zespołu Red Lips. „P.S. jest ostatnią zapowiedzią nadchodzącego albumu, który 23 listopada pojawi się w sklepach muzycznych nakładem RED BERRY MUSIC. Założony przez Lazera i Rudą label, ma gwarantować kapeli swobodę i niezależność artystyczną.
Trzecie wydawnictwo popularnej grupy to ponad 50 minut przebojowego rocka. Nagranie płyty z taką ilością utworów, będąc nieustannie w trasie, stanowi dokonanie niemożliwego. Każdą z 15 kompozycji na krążku łączy pozytywna energia. Longplay „Zmiana Planu” potwierdza, że muzycy kochają dobre melodie i rockowe uderzenie!

- „Nie chcę mówić, o czym konkretnie są piosenki. To by było tak, jak opowiedzieć komuś film, na który ma pójść do kina… Mogę powiedzieć tylko, że zależało nam, by te piosenki podnosiły na duchu, motywowały do walki o siebie. Wierzę, że każdy może się spełnić, że każdemu może się w życiu udać. Nawet kiedy nie wychodzi, kiedy ponosimy porażkę, trzeba się wreszcie podnieść i walczyć dalej o swoje. Każdego dnia można wszystko zmienić i zacząć od początku. Zmiana planu może się dokonać u każdego. Życie jest piękne. Mam gdzieś czy jest to banalne. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ludzie o tym zapominają. Ktoś powinien znów im to głośno powiedzieć” – mówi Ruda.

Od dzisiaj dostępny jest również oficjalny teledysk do „P.S.”.

 


Mat PR: Red Berry Music

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz