sobota, 22 października 2016

Międzynarodowy duet Jamesa Arthura z polską wokalistką MaRiną

„Let Me Love The Lonely” to może być przebój tej jesieni. Znany z hitu „Impossibe” James Arthur ujawnił właśnie zapowiadany duet z polską wokalistką – MaRiną! 

 To nie koniec niespodzianek od Jamesa Arthura skierowanych do polskich słuchaczy. Dzień po premierze nowego albumu „Back From The Edge” (5 listopada), artysta podpisywać będzie najnowszy krążek w warszawskim salonie Media Saturn, w centrum handlowym Złote Tarasy (godz. 12:00).

James o duecie: „Cieszę się, że Marina zgodziła się zaśpiewać w moim utworze «Let Me Love The Lonely». Mam nadzieję, ze spodoba się moim polskim fanom i sympatykom”.

„Zaproszenie do zaśpiewania w duecie piosenki «Let Me Love The Lonely» ze strony Jamesa Arthura, to dla mnie duże wyróżnienie, ale i wyzwanie. Serdecznie dziękuję za umożliwienie mi udziału w tym projekcie. Praca przy produkcji utworu była dla mnie niesamowitą przygodą. Podziwiam talent Jamesa i cieszę się, że jego muzyka odnosi tak duże sukcesy na całym świecie” - mówi MaRina.


Drugie solowe wydawnictwo Jamesa Arthura „Back From The Edge” ukaże się 4 listopada. Ballada nagrana z MaRiną jest jedynym duetem na nadchodzącej płycie brytyjskiego wokalisty i znajdzie się zarówno na wersji standardowej (14 utworów) jak i deluxe (18
utworów).
 
 
 
 
Mat PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz