środa, 21 września 2016

Trzeci solowy album Beaty Kozidrak dostępny w sprzedaży

 Beata Kozidrak mogłaby odcinać kupony od sławy, albo nagrywać przeboje według sprawdzonej receptury. Ale kolejny raz postanowiła zaskoczyć słuchaczy! W piątek odbyła się premiera długo oczekiwanego, trzeciego solowego albumu „B3”.

 Artystka odważnie zmieniła nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące dotąd gitary zastąpiła modnymi nowoczesnymi brzmieniami szlachetnego popu. Na płycie częściej słyszymy jak Beata bawi się swoim głosem, kokietuje i flirtuje ze słuchaczem.

Na krążku „B3” Beata wielokrotnie zaskakuje. Pierwszy raz w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką bądź współkompozytorką większości piosenek. 

„Bardzo się zaangażowałam w produkcję albumu „B3”. Chciałam być przy każdej rodzącej się nucie.  To był wyjątkowo intensywny i wyczerpujący czas, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każda piosenka wywoływała we mnie eksplozję radości i nakręcała mnie mega optymistycznie. Czułam, że moje marzenia muzyczne właśnie się spełniają” – opowiada wokalistka.
 
Wydawnictwo „B3” ukazało się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie to edycja dwupłytowa: oprócz nagrań z wydania podstawowego, longplay zawiera dodatkowy premierowy utwór, angielską wersję ballady „Zamek z piasku”, remiksy dwóch singli („Bingo” i „Upiłam się tobą”) oraz trzy zaskakujące wersje  akustyczne. Wersja deluxe płyty dostępna jest wyłącznie w salonach Empik i na stronie empik.com.

          


Mat PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz