środa, 7 września 2016

SZYMON CHODYNIECKI ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty

Na tę informację fani Szymona musieli czekać bardzo długo: 7 października ukaże się debiutancki solowy album Szymona Chodynieckiego pt. „Przeciwności”!


Z ogromnego i wciąż rosnącego zbioru szkiców, Szymon wyselekcjonował kilkanaście najlepszych, które złożyły się na jego nadchodzącą, debiutancką, autorską płytę. Prace nad materiałem  trwały wiele miesięcy w różnych studiach – zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. W międzyczasie Chodyniecki zaprezentował słuchaczom swoje nowe oblicze dzięki przebojowym singlom. Chociaż każdy ukazywał go w innej odsłonie, to wszystkie mogą się pochwalić milionowymi wyświetleniami w serwisie YouTube. Emocjonalny pop „Sam na sam” to jego największy, „platynowy” hit. A obok niego – nowoczesny, pełen werwy „Drogowskaz”, optymistyczno-taneczny „Z całych sił” i kameralno-liryczna impresja „Cicho”. Ale pod względem przebojowości album Chodynieckiego to muzyczny pewniak. Są tu potencjalne superhity w stylu r&b, akustyczne ballady, czy ostrzejsze numery. 
„Przeciwności” – bo taki tytuł będzie nosił krążek, ukaże się w dwóch wersjach. Fizyczna płyta będzie zawierała 12 utworów, wersja cyfrowa płyty zostanie poszerzona o 2 dodatkowe nagrania.Tracklista:

1. Wyłącz stres
2.  Pokaż mi
3.  Kod na sen
4.  Modle się
5.  Sam na sam (Radio Edit)
6.  Jesteśmy tacy mali
7.  Wszystko co mogę
8.  Drogowskaz
9.  Cicho
10.  Przeciwności
11.  Z całych sił
12.  Chce być
Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz