czwartek, 22 września 2016

SIMPLE PLAN z nowym singlem i teledyskiem!

Trzeba iść za głosem serca, wierzyć w siebie, nie przejmować się tymi, którzy myślą jedynie o rzucaniu nam kłód pod nogi. Oto przesłanie płynące z piosenki „Opinion Overload” poppunkowych mistrzów z Simple Plan.

Utwór „Opinion Overload” otwiera piątą studyjną płytę formacji z Montrealu, zatytułowaną „Taking One For The Team”, która ukazała się 19 lutego br. To ważne nagranie dla muzyków zespołu.

„Napisanie tej piosenki było dla nas niczym powrót do korzeni i przypomnienie sobie oraz wszystkim wokół, o co chodzi w naszym zespole. Zależało nam na teledysku, który będzie prosty, pokazujący to, co najważniejsze. A dla nas najważniejsze jest granie koncertów dla Was” - mówią muzycy o wideoklipie i singlu.  „Wideoklip jest dla nas podróżą w czasie, prowadzącą do miejsca, w którym zaczęliśmy, czyli małych, spoconych klubów, w których kiedyś grywaliśmy każdej nocy. Oczywiście, od tamtej pory wiele się u nas zmieniło, ale paradoksalnie wiele rzeczy jest dokładnie takich samych”.

Produkcją 14 kompozycji z albumu „Taking One For The Team” zajął się dwukrotnie nominowany do Grammy - Howard Benson, mający w portfolio współpracę z takimi wykonawcami jak Motörhead, P.O.D., Halestorm czy Adam Lambert. Sesje nagraniowe odbywały się od marca do listopada 2015 roku. Wśród gości na krążku są raper Nelly, znana z amerykańskiej wersji show „The Voice” Juliet Simms, amerykański duet R. City, Jordan Pundik z zespołu New Found Glory. Poprzednie dzieło Simple Plan to „Get Your Heart On!” z czerwca 2011 roku, które w Kanadzie pokryło się złotem, właśnie z tego wydawnictwa pochodzi przebój „Summer Paradice (ft. Sean Paul).

 
 
 
 
Mat PR: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz