czwartek, 1 września 2016

PREMIERA: Teledysk do najnowszego singla JULI już jest!

Jula – a tak naprawdę Julita Fabiszewska. Dwudziestopięcioletnia  wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Łomży. Można śmiało powiedzieć, że jako pierwsza przetarła szlaki młodym, początkującym artystom udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań demo i pukania od drzwi do drzwi wytwórni muzycznych, do których kolejki nie mają końca. Wystarczył Internet.
Oficjalny kanał Juli na YouTube łącznie liczy ponad 70 mln. wyświetleń i z dnia na dzień wskaźnik ten rośnie.
Obecnie Artystka pracuje nad kolejną płytą, której pierwszym zwiastunem jest singiel „Milion Słów”.

„Singiel "Milion słów" jest pierwszym utworem zapowiadającym mój nowy album. Pisząc go starałam się nie przedstawiać obrazu kobiety, która cierpi po rozstaniu. Wręcz przeciwnie. Jest pewna i silna. Twardo stąpa po ziemi, wie czego chce, zna swoją wartość. Zostawiłam w tej piosence część siebie. Być może i jest to taka moja cicha nadzieja na to, że będzie ona dobrym bodźcem dla kogoś kto właśnie szuka w sobie odpowiedniej siły” - mówi wokalistka.


Dzisiaj swoją premierę ma także klip do „Milion Słów”. Reżyser obrazu Kamil Krawczycki mówi:


„Teledysk powstał w Krakowie, mam tutaj naprawdę pozytywną i przede wszystkim profesjonalną grupę filmowców. Wszyscy świetnie dogadywaliśmy się z Julą, a efekty możecie zobaczyć w naszym teledysku. Julii partnerował Mateusz Jarzębiak czyli „Góral" znany z Top Model. Kiedy szukałem modela do teledysku, to właśnie on pierwszy nasunął mi się na myśl i muszę przyznać, że podołał zadaniu.  Sam utwór jest o rozstaniu i tym razem nie kończy się happy endem. W teledysku staraliśmy się bezpośrednio nawiązywać do tekstu piosenki. Muszę przyznać, że wziąłem sobie na cel, zaprezentowanie Julii w trochę innej odsłonie. Udało nam się pokazać, że Jula jest coraz bardziej dojrzałą artystką. Myślę, że ten klip to dla niej kolejny krok do przodu!”.

 
 
 
 
GORGO Music

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz