piątek, 23 września 2016

PREMIERA: Nowy singiel oraz teledysk T.LOVE

„Pielgrzym” to pierwszy singiel pilotujący nowy album T.LOVE, zatytułowany po prostu „T.LOVE”. Premiera już 4 listopada. 

Na nadchodzącym krążku znajdą się kompozycje wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do słów autorstwa Muńka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy materiał niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem. o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach…
Płyta - jak mówi Muniek - ma ostro bujać muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.
Trasa klubowa, promująca „T.LOVE”, rozpocznie się 5 listopada br, w dniu urodzin Muńka, a więc... oczywiście, w Częstochowie - w klubie Teatr From Poland. W charakterze supportów wystąpią zaprzyjaźnione z zespołem  kapele: Tekno i Babylon Raus.


 
 
 
Mat PR: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz