czwartek, 29 września 2016

Nowy teledysk Reni Jusis

Po „Bejbi Siter” i „Zombi Świat” nadszedł czas na kolejny klip Reni Jusis. Zobaczcie teledysk do nagrania „Delta”!

„Delta” to kolejna singlowa, niezwykle charakterystyczna kompozycja Reni Jusis. Utwór jest zaskakujący, intensywny, przewrotny, ale też doskonale oddaje brzmienie całego albumu „Bang!”. Ponad czterominutowe video, to zestawienie wielu krótkich fragmentów ukazujących Reni Jusis na scenie i poza nią. Ten „krótkometrażowy film” został zarejestrowany podczas kilku letnich występów wokalistki w Olsztynie, Sopocie, Lublinie i Katowicach.

„Kiedy okazało się,  że przy okazji koncertów powstaje sporo materiałów video, które moglibyśmy zmontować w klip promujący naszą jesienną trasę klubową, wybór mógł być tylko jeden: DELTA. Ogromnie się cieszę wraz z całym moim zespołem, że zupełnie spontanicznie powstał obraz, będący wspomnieniem naszych letnich koncertów. Nie mogliśmy sobie wymarzyć bardziej wzruszającej pocztówki z naszej wspólnej muzycznej podróży. Mam nadzieje, że ten klip po części ukazuje towarzyszące nam emocje, energię i przede wszystkim entuzjazm i radość jaka daje nam wspólne granie.
Przy okazji pragnę podziękować wszystkim zapaleńcom, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku,  ponieważ jest to praca wybitnie zbiorowa. Dziękuję wszystkim organizatorom koncertów, operatorom, montażystom, zespołowi,  obsłudze technicznej i projektantom kostiumów, z którymi miałam przyjemność współpracować. I przede wszystkim dziękuję Wam - naszej publiczności,  której energia do dziś nas wypełnia. Ten klip jest dla Was i w dużej mierze o Was, bo bez Was nie byłoby nas”.– mówi Artystka.

 
 
 
 
Mat PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz