sobota, 10 września 2016

Nowy singiel Jamesa Arthura

James Arthur kończy swoją blisko czteroletnią przerwę wydawniczą i prezentuje nowy singiel zatytułowany „Say You Won't Let Go”. W utworze artysta przedstawia poruszającą historię o miłości, która została niemalże zniszczona poprzez strach, obecny w rozmowach o uczuciach. James opowiada również o własnych doświadczeniach życiowych. Był wychowywany w rodzinie zastępczej, tak więc miał trudności z otwieraniem się przed ludźmi i zaufaniu im.
Świat poznał Jamesa Arthura w 2012 roku, kiedy to wygrał brytyjską edycję programu X-Factor. Jego debiutancki singiel „Impossible” odniósł niebywały sukces w wielu krajach, zdobywając status Złotej i Platynowej Płyty praktycznie w każdym z nich. Teraz wokalista powraca z drugim solowym albumem „Back From The Edge“, którego premiera odbędzie się już 4 listopada.
O swoim nadchodzącym krążku Brytyjczyk mówi krótko:

„Zawiera on jedne z najlepszych piosenek, jakie kiedykolwiek nagrałem – zdecydowanie jeśli chodzi o wokal. Jestem bardzo podekscytowany, że wracam razem z nową muzyką. To było kilka ciężkich lat, ale teraz jestem tu, czując się lepiej niż kiedykolwiek i jestem naprawdę dumny z tego co nagrałem. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to usłyszą”.

 
 
 
 
M.P. Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz