czwartek, 22 września 2016

COMA prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty

Zespół Coma wydał właśnie pierwszy singiel promujący album „2005 YU55”. Utwór zatytułowany „Lipiec" to jedno z szesnastu nagrań, które trafią na premierowe wydawnictwo łódzkiej formacji. Płyta w sprzedaży dostępna będzie od 7 października.

Singlowi towarzyszy teledysk, wyreżyserowany przez duet Zosię Ziję i Jacka Pióro. W klipie wystąpili Magdalena Czerwińska, Piotr Nowak oraz Michalina Rudek. Zaraz po premierze Coma wyruszy w kolejną trasę koncertową, w ramach której zagra osiemnaście koncertów w całym kraju.


Okładka płyty

Nadchodzące wydawnictwo Comy „2005 YU55”, to eksperymentalny koncept album balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego krążka. Jak zaznaczają sami twórcy, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia to opis kryzysowych momentów egzystencji Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Punktem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Wpływ, jaki wywiera owo spotkanie, jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym istnieniu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.
 
 
 

Mat PR: Arto PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz