środa, 7 września 2016

ANIA DĄBROWSKA: Kolejny singiel z ostatniej płyty

„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album w karierze Ani Dąbrowskiej, na który fani czekali wyjątkowo długo bo aż cztery lata. Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu artystki i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie premierowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi –twierdzącej.
 Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru. Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Wydawnictwo zostało wyróżniony przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się już Platyną, a nominowany do Fryderka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto.
 Do stacji radiowych trafił właśnie trzeci singiel promujący wspominany wyżej krążek, utwór zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim nagraniem z ostatniego wydawnictwa, czyli „Nieprawdą” i „W głowie” wokalista wprowadza słuchaczy w optymistyczny nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek. „Poskładaj mnie” to idealna propozycja na ostatnie ciepłe dni, tegorocznego lata.
18 listopada do sklepów trafi specjalne, winylowe wydanie „Dla naiwnych marzycieli”.

Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz