piątek, 30 września 2016

AGNIESZKA CHYLIŃSKA zaskoczyła wszystkich. Nowy album „Forever Child” od dzisiaj dostępny w sprzedaży!

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy Agnieszka Chylińska wydaje swój nowy album, a wraz z nim teledysk.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. „Forever Child” to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  „pod jednym dachem” rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.
„Forever Child” to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu „nigdy taką samą”
Na oficjalnym kanale artystki na YouTube dostępny jest już teledysk do utworu „Królowa Łez”. Wraz z premierą płyty rusza również trasa koncertowa, szczegóły poniżej.


FOREVER CHUKDL

21.10 – Warszawa
4.11 – Wrocław
6.11 – Łódź
22.11 – Poznań
4.12 – Kraków
10.12 – Katowice
11.12 – Gdańsk
10.03 – Londyn
11.03 – Manchester
12.03 - DublinW najbliższą niedzielę (2.10) o godzinie 15:00, odbędzie się spotkanie z Agnieszką Chylińską w warszawskim salonie Empik Junior - przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Podczas wydarzenia, będzie możliwość zakupienia płyty, zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia.

Okładka albumu

Tracklista:

1. Klincz
2. Borderline
3. Rozpal
4. Jak Dawniej
5. Królowa Łez
6. KCACNL
7. Mona Liza Twoich Słów
8. Zostaw
9. Fajerwerk
10. Kiedy Przyjdziesz Do Mnie


Mat PR: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz