poniedziałek, 29 sierpnia 2016

„Walls” - Siódma płyta KINGS OF LEON już w październiku

„Walls” to tytuł siódmego albumu studyjnego, jednej z najpopularniejszych grup rockowych - Kings Of Leon. Jego premierę zaplanowano na 14 października nakładem RCA Records. Nagrania zrealizowane zostały w Los Angeles przy współpracy znanego producenta -Markusa Dravsa (Arcade Fire, Coldplay, Florence + the Machine).

Płyta „Walls”, zawierać będzie 10 premierowych utworów. Wydawnictwo ukazuje się po trzech latach od nominowanego do nagrody Grammy - krążka „Mechanical Bull”. Zespół od kilku dni publikował na swoich oficjalnych profilach społecznościowych filmiki  i posty zapowiadające premierę.
W jednym z nich, wokalista Caleb Followill uchyla rąbka tajemnicy, dając enigmatyczną zapowiedź tego, co znajdzie się na płycie, mówiąc:  „…the walls come down.” („ściany opadają”). W warstwie tekstowej, album ma opowiadać osobiste historie członków bandu, które według  Q Magazine „wywołują gęsią skórkę” i „warto na nie czekać”.  

Kings Of Leon zawita niebawem do Polski! Już 8 września amerykańska formacja wystąpi na koncercie w Tauron Arenie Kraków. Polscy fani prawdopodobnie jako pierwsi na świecie będą mieli okazję usłyszeć nowy materiał na żywo.


 Tracklista:

1. Waste A Moment
2. Reverend
3. Around The World
4. Find Me
5. Over
6. Muchacho
7. Conversation Piece
8. Eyes On You
9. Wild
10. WallsSony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz