wtorek, 2 sierpnia 2016

Trzecia solowa płyta Beaty Kozidrak już 16 września!

Jedna z najważniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Nasze dobro narodowe, czterooktawowa skala głosu, wiecznie młoda... Jedna z najbarwniejszych polskich piosenkarek. Jej piosenki o miłości mają taką siłę, że kruszą nawet najtwardsze serca.
 
Te wszystkie cytaty dotyczą jednej postaci, oczywiście - Beaty Kozidrak. Wokalista zespołu Bajm, autorka tekstów, kompozytorka, jest fenomenem!

Już 16 września ukaże się trzeci solowy krążek tej charyzmatycznej artystki. Album zatytułowany jest „B3”, co można odczytać również jako be free (ang.), „bo – jak skomentowała sama artystka – wolność jest w życiu najważniejsza”. Znajdzie się na nim jedenaście nowych utworów wraz z zapowiadającymi premierę singlami „Bingo” oraz „Upiłam się Tobą”. Poza standardową wersją wydawnictwa, wokalistka przygotowała dla fanów także specjalną, edycję DELUXE. Będzie to dwupłytowy zestaw z osiemnastoma nagraniami, wśród których znajdą się m.in. dodatkowe kompozycje, akustyczne wersje wybranych piosenek i taneczne remixy. Pakiet wzbogacony jest również o niepublikowane wcześniej zdjęcia Beaty Kozidrak i plakat. 
Poprzednie dwa solowe tytuły w dyskografii divy polskiej sceny muzycznej: „Beata” z 1998 roku oraz „Teraz Płynę” z 2005 roku, pokryły się podwójną platyną. Dzięki nim artystka otrzymała dwa Fryderyki.
„B3” ukaże się nakładem wytwórni Sony Music Poland.


Tracklista Wersja Standard:

1. Bingo
2. Upiłam się Tob
3. Nie kochaj mnie
4. Niebiesko-zielone
5. Obok nas
6. Słońce na dłoni
7. Blizny
8. Ruchome wydmy
9. Zamek z piasku
10. Drugie dno
11. Letni wiatr


Tracklista Wersja Deluxe:

CD1:
1. Bingo
2. Upiłam się Tobą
3. Nie kochaj mnie
4. Niebiesko-zielone
5. Obok nas
6. Słońce na dłoni
7. Blizny
8. Ruchome wydmy
9. Zamek z piasku
10. Drugie dno
11. Letni wiatr

CD2:
1. Wiem jak jest
2. Słońce na dłoni (acoustic)
3. NIe kochaj mnie (acoustic)
4. Niebiesko - zielone (acoustic)
5. Upiłam się Tobą (No Drama Remix)
6. Bingo (Pysh Remix)
7. Only You (wersja angielska piosenki „Zamek z piasku”)


Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz