środa, 10 sierpnia 2016

Reedycja albumu „Perfectly Re:Damaged” - Månsa Zelmerlöwa

19 sierpnia ukaże się reedycja szóstej studyjnej płyty, doskonale znanego, lubianego i wielokrotnie goszczącego na występach w Polsce - Månsa Zelmerlöwa. Nowe wydanie „Perfectly Re:Damaged” wzbogacone zostało o najnowszy singiel szwedzkiego wokalisty i kompozytora pt. „Fire In The Rain”.
Måns Zelmerlöw aktualnie jest jedną z najpopularniejszych postaci medialnych w Szwecji, występował w tamtejszych edycjach show „Idol” oraz „Taniec z Gwiazdami”. Co więcej, zaliczany jest do czołówki najbardziej wpływowych Szwedów, choć nie przekroczył jeszcze trzydziestki. Aktor musicalowy, ale przede wszystkim zwycięzca ubiegłorocznego - 60. Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu, podbił nadbałtyckie listy przebojów nagraniem „Heroes”.
„Fire In The Rain” to emanujący radością i optymizmem utwór, utrzymany w tanecznych rytmach. Tekst opowiada o braku przeszkód, których nie można byłoby pokonać u boku ukochanej osoby.
Już 28 sierpnia Måns wystąpi podczas „Magicznego Zakończenia Wakacji” telewizji Polsat i radia RMF FM w kieleckim amfiteatrze.Tracklista:

1. Fire In The Rain
2. Stir It Up
3. Heroes
4. Someday

5. Live While We’re Alive
6. Let It Burn
7. Should’ve Gone Home
8. Fade Away
9. Hearts Collide
10. The Core Of You
11. Unbreakable
12. Kingdom In The Sky
13. What’s In Your Eyes (Feat. Tilde Vinther)
 

 Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz