wtorek, 23 sierpnia 2016

Niespodzianka od Darii Zawiałow

Daria Zawiałow przygotowała swoim słuchaczom niespodziankę – video w wersji live session, podczas której wykonała jeden ze swoich nowych utworów. Piosenka „Lwy” jest kolejną zapowiedzią debiutanckiego albumu Darii, który ukaże się w przyszłym roku nakładem Sony Music Poland.

„Mam wrażenie, że jest coraz więcej ludzi, którzy nie kierują się szlachetnymi wartościami, tylko są skoncentrowani wyłącznie na sobie. Panoszą się wokół nas jak lwy i nie zważają na innych”. – właśnie w taki sposób Daria Zawiałow wyjaśnia o czym śpiewa w swoim najnowszym nagraniu.

Video zostało zarejestrowane w ramach specjalnej live sesji, która doskonale oddaje wokalne możliwości i pełną ekspresję Darii.

„Lubię krzyk. I chociaż wszystko powinno mieć swoje granice, a ja starałam się zachować oszczędność i nie przeszarżować jeśli chodzi o popisy wokalne, to w paru momentach warto było ukazać szerszy wachlarz ekspresyjny”. – dodaje młoda wokalistka.

Pierwszym singlem promującym debiutancki materiał był utwór „Malinowy Chruśniak”, którego wykonaniem na żywo młoda wokalistka podbiła serca publiczności i jurorów podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Daria otrzymała aż trzy nagrody: Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP. Doceniło ją również wielu polskich dziennikarzy, a także artystów którzy bardzo pochlebnie pisali na temat Darii na swoich profilach społecznościowych.

„[...] w uszach wiruje mi świetny kawałek poniżej wiszący - na pewno lwia część z Was już go zna.  Daria Zawiałow, jesteś combo zjawisko. Kosteczki bieleją od trzymania kciuków” – Mela Koteluk.

 
 
 
 
 
 
Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz