sobota, 20 sierpnia 2016

Michael Buble powraca z nowym singlem!

Najbardziej szarmancki i czarujący wokalista świata powraca! 18 sierpnia odbyła się premiera nowego singla Michaela Buble zatytułowanego „Nobody But Me”. Piosenka zapowiada nową płytę artysty o tym samym tytule, która ukaże się 21 października.

Album „Nobody But Me”, Michael Buble nagrywał w Los Angeles I Vancouver. Na krążku znalazły się trzy premierowe utwory oraz zapierające dech interpretacje klasyków. Wśród nich: „My Baby Just Cares For Me”, „The Very Thought of You”, „God Only Knows” - Briana Wilsona i „I Wanna Be Around” - Johnny'ego Mercera. Na płycie  „Nobody But Me” gościnnie pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współproducentami wydawnictwa są John Carlsson, Alan Chang i Jason „Spicy G” Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe kompozycje.

- „Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością” - opowiada Michael Buble.


Dla Michaela Buble jest to niezwykle pracowity rok. Oprócz nowego materiału, ukaże się również film, będący zapisem kulis jego życia codziennego. Fani zobaczą także na własne oczy jak wyglądają przygotowania do koncertów i co dzieje się na backstage’u.
Ponadto muzyk wypuścił własną linię perfum. 


„Pracując ze światowej klasy ekspertami zaprojektowaliśmy zapach, z którego jestem dumny” – mówi Michael Buble.
„Nie jest tajemnicą, że jestem romantykiem, co znajduje odzwierciedlenie w muzyce, którą tworzę i piosenkach, które śpiewam na całym świecie. Chciałem stworzyć zapach, który wywołuje podobne emocje jak moja muzyka”.


Michael Buble jest wielokrotnym laureatem nagród Juno oraz Grammy, a każdy jego kolejny album zyskał status platyny, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Jego wydawnictwa trafiały na szczyty prestiżowego notowania Billboardu. Najbardziej spektakularnym sukcesem w dorobku artysty okazał się krążek „Crazy Love”, który na szczycie wspomnianej listy gościł aż przez dwa tygodnie. Świąteczne „Christmas” było najchętniej kupowanym, obok wydanej w tym samym czasie płyty Adele. „To Be Loved” powtórzyła sukces wcześniejszych albumów i bez wątpienia taki sam los czeka nadchodzącego „Nobody But Me”.
 
 
 
 
Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz