sobota, 6 sierpnia 2016

LANBERRY i jej wakacyjny singiel „Piątek”!

Nowy, wakacyjny singiel Lanberry - „Piątek”, to idealna propozycja na rozpoczęcie weekendu! Taneczna kompozycja utrzymana jest w klimacie coraz bardziej popularnego tropical house’u. Zmysłowe zwrotki i wpadający w ucho refren, opowiadają pełną namiętności i pożądania historię, która zamknięta jest w jednej wakacyjnej chwili.

„Piątek” – to utwór, który nie znalazł się na debiutanckiej płycie Lanberry.

Piosenka została przygotowana specjalnie na wakacje, w mojej ulubionej stylistyce elektronicznej muzyki dance’owej. Jest pełna zabawy, słońca, namiętności. Stworzona po to, by zakołysać każdym! Mam nadzieję, że przetańczycie przy nim niejedną wakacyjną noc – mówi Lanberry.

Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w albumie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej usłyszeć można: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show: występowała w The Voice of Poland oraz X-Factor.
Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel, „Podpalimy Świat”, i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Nagranie dotarło na pierwsze miejsca list przebojów, największych polskich stacji radiowych, w tym RMF, ESKA i RMF MAXXX, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. W marcu tego roku ukazał się jej debiutancki krążek pt. „Lanberry”, na którym Artystka odkrywa swoje fascynacje muzyką elektroniczną i brzmieniem lat 80. i 90.

 
-
 
 
QL CITY Music & Entertainment PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz