sobota, 20 sierpnia 2016

Kolejni zagraniczni gości gali ESKA Music Awards 2016

LP oraz Filatov & Karas to kolejni zagraniczni goście tegorocznej gali ESKA Music Awards. Na scenie poza polskimi wykonawcami zobaczymy również Alana Walkera i Jasmine Thompson. Uroczystość wręczenia statuetek, jednej z najważniejszych nagród muzycznych w naszym kraju odbędzie się już 26 sierpnia w Szczecinie. Transmisja z wydarzenia na antenach TVP1 i Radia Eska.

LP, czyli naprawdę Laura Pergolizzi, ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys i Christina Aguilera. Ale jest też wokalistką, która od 2001 roku pracuje na własne nazwisko i nagrała do tej pory trzy duże płyty. Czwarta pojawi się niebawem, a poprzedza ją EP-ka „Death Valley”. Zawiera przebojową piosenkę „Muddy Waters”, wykorzystaną w głośnym serialu stacji Netflix „Orange Is The New Black” oraz „Lost On You”, aktualnie podbijający serca polskich słuchaczy.


 
 
Rosyjski duet Filatov & Karas tworzą dwaj doświadczeni kompozytorzy i producenci, specjalizujący się w elektronicznej muzyce tanecznej. Zespół powstał w 2012 roku po tym, jak każda z połówek duetu działała na własny rachunek przez blisko 10 lat. Dwójka Rosjan osiągnęła ogromny sukces w minionym roku remiksem piosenki Imany - „Don't Be So Shy”. W Polsce singiel zyskał status Diamentowej Płyty. Oprócz Polski, kawałek był numerem jeden w Rosji, Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Grecji i wielu innych. Na lato 2016 roku Filatov & Karas przygotowali specjalną, nową wersję przeboju „Tell It To My Heart”.
 
 
 
 
Magic Records

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz