wtorek, 16 sierpnia 2016

JASMINE THOMPSON wystąpi podczas Eska Music Awards 2016

Jasmine Thompson jest drugą po Alanie Walkerze zagraniczną gwiazdą, która 26 sierpnia wystąpi w Szczecinie podczas gali Eska Music Awards 2016.

Jasmine Thompson to 16-letnia brytyjska wokalistka i kompozytorka tworząca nowoczesny pop. Karierę rozpoczęła w wieku 10 lat, zaś popularność zyskała dzięki zamieszczanym na YouTube’ie coverom. Od początku zachwycała ciekawą i oryginalną barwą głosu oraz dojrzałymi aranżacjami znanych przebojów. W 2013 roku odbyła swój pierwszy występ w radiu, nagrała też cover Chaki Khana, który po remiksie Felixa Jaehna w 2015 roku przyniósł jej jeszcze większy rozgłos. Zaśpiewała również w hicie Robina Shulza „Sun Goes Down”, w minionym roku zaprezentowała swój debiutancki singiel „Adore”.
Oprócz gości specjalnych na scenie Eska Music Awards 2016 pojawią się także polscy wykonawcy, wśród nich m.in. Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, C-Bool, Video, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz czy Szymon Chodyniecki. Z pewnością nie zabraknie muzycznych niespodzianek i niezwykłych aranżacji znanych utworów. Wciąż można głosować na ulubionych artystów. Głosowanie na stronie www.ema.eskago.pl trwa do 25 sierpnia do godz. 8:00. 
 
 
Grupa ZPR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz