środa, 31 sierpnia 2016

HEY ogłasza kolejną trasę koncertową!

Na początku października grupa HEY ruszy w trasę promującą swój najnowszy, niezwykle dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy muzycznych, album „BŁYSK”!
Każdy kto nie miał okazji usłyszeć na żywo takich utworów jak „Prędko, prędzej”, „Historie”, czy „Ku słońcu” podczas wiosennego tourne „przedBłysk”, będzie miał okazję uczynić to już niebawem.


„To pierwszy taki rok, gdy samotność znużyła mnie / To pierwszy taki rok, gdy przez fosę rzuciłam most” – śpiewa Katarzyna Nosowska w utworze zatytułowanym „2015”. I chyba faktycznie coś jest na rzeczy, bo nowa płyta HEY, która powstawała w dużej mierze w minionym roku, wyraźnie różni się od tego wszystkiego, co HEY proponowała słuchaczom w ciągu ostatniej dekady. Na „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” i szczególnie „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan” składały się głównie spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie. To był czas medytacji, a teraz nastąpił czas działania – mocniej bije serce sekcji, ostrzej kąsa gitara, powróciły mocne, chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać…


Kayax

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz