poniedziałek, 25 lipca 2016

„Tylko Czas”: Kolejna zapowiedź nowej płyty Patryka Kumóra.

Patryk Kumór, jeden z najbardziej charyzmatycznych i przebojowych głosów polskiej sceny młodego pokolenia - zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel pt. „Tylko Czas”!


Nowa muzyczna propozycja uczestnika V edycji programu Must Be The Music - Tylko Muzyka, to utwór, w którym melodyjny wokal meandruje wśród elektronicznego brzmienia i rytmicznego beatu. Jest to również międzynarodowa produkcja, powstała w wyniku koperacji Patryka z brytyjskimi producentami: Samem Greyem i Stevenem Manovskim - twórcami m.in. „Give Me Your Love” - Sigala feat. John Newman.
„Tylko Czas” jest już drugą po „Nigdy Nie Jest Tak” zapowiedzią trzeciej solowej płyty Patryka Kumóra, której premiera odbędzie się już we wrześniu. Warto dodać, że ostatnie wydawnictwo artysty - „2/2”, w niecałe pięć miesięcy od premiery uzyskało status Złotej Płyty.
Patryk jest nie tylko wokalistą, pisze teksty piosenek, ale też komponuje i produkuje własne nagrania. Talent młodego artysty dostrzegli zagraniczni twórcy muzyki, co potwierdza systematyczna obecność Patryka na tzw. Writing Camps, podczas których powstają największe światowe hity.
Zdjęcia teledysku do „Tylko Czas” zrealizowano w Berlinie. 
 
 
Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz