środa, 13 lipca 2016

Posłuchaj najnowszego utworu Grzegorza Hyżego „Pod Wiatr”!

Niekwestionowany król przebojów radiowych – po dwuletniej przerwie wydawniczej prezentuje gorący jeszcze utwór, będący zapowiedzią kolejnego albumu. Nowa piosenka artysty zatytułowana „Pod wiatr” to murowany hit kolejnych miesięcy. Pozytywny i motywujący przekaz będzie motorem do działania, a niezwykła energia i rytm sprawią, że melodii „Pod wiatr” ciężko będzie pozbyć się z głowy… .
Utwór „Pod wiatr” powstał w przerwie prac nad nowym materiałem Grzegorza.

„Zgodnie z daną obietnicą, chciałem podzielić się z fanami czymś nowym, jeszcze przed jesienią. I tak, w przypływie wielu pozytywnych myśli i melodii, idealnie wpasowując się w klimat lata, oddaję w Wasze ręce piosenkę, która z powodu swojej energii, spokojnie może powalczyć o miano wakacyjnego hymnu” – mówi artysta.

Premiera debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego – „Z Całych Sił”, nagranej współnie z Tabb;em miała miejsce w maju 2014 roku. Świetny debiut pozwolił artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy singiel „Na Chwilę” dotarł do I miejsca polskiego zestawienia Airplay, a kolejne („Wstaję”, „Pusty Dom”, „Zagadka”) docierały do najwyższych miejsc radiowych list przebojów. Płyta zyskała Status platynowej, co jest najlepszym potwierdzeniem sukcesu wokalisty. Artysta od roku nie zwalnia  tempa, stale koncertuje i intensywnie pracuje nad kolejnym albumem, który z pewnością powtórzy sukces swojego poprzednika. Premiera nowego wydawnictwa Grzegorza Hyżego planowana jest na początek listopada br. Album ukaże się nakładem wytwórni Sony Music Poland.
Już niebawem wokalista zaprezentuje klip do „Pod wiatr”.

 
 
 
 
PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz